Lot Nr. 19690

Karina sølv bestik, serie 6000, Horsens Sølvvarefabrik, 20. årh. Danmark.

Karina sølv bestik, serie 6000, Horsens Sølvvarefabrik, 20. årh. Danmark. Stemplet.

Ostehøvel med stål: 350,- dkk. (pt. 2stk. på lager)

Salatsæt med  stål, 2 dele, 400,- dkk. (pt. 6 dele på lager)

Ølåbner med stål: 200,- dkk.

Sovse ske. Længde.: 17 cm. Pris.: 350,- kr.

Spatel med stål, længde.: 20 cm. Pris.: 350,- kr.

Lag kage kniv med stål, længde.: 27,5 cm. Pris.: 400,- kr.

Middags kniv, længde: 21,5 cm. Pris.: 350,- kr./stk. (SOLGT)

telefon: +45 20 49 39 81

  • Videre informationer: www.1stantik.de www.antikvitet.net

Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : pegasus.finearts@gmail.com