Lot Nr. 22131

14 karat guldring med sleben ametyst, 20. årh.

€ 300,00
Dkr. 2.400,00
£ 280.00

14 karat guldring med sleben ametyst, 20. årh. Ustemplet. Størrelse: 56. Vægt: 5,7 gram.

Målt til 14 Karat

telefon: +45 20 49 39 81

Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : pegasus.finearts@gmail.com