Lot Nr. 14609

Leemputten, Cornelis van (1841 - 1902) Belgien: Høns ved en høstak

€ 810,00
Dkr. 6.000,00
£ 690.00

Leemputten, Cornelis van (1841 - 1902) Belgien: Høns ved en høstak. Signeret.: C. Van Leemputten - 68. Olie på mahogni. 16,5 x 24 cm.

I forgyldt ramme. Etiket fra Amerikansk rammemager.

Leemputten, Cornelis van (1841 - 1902) Belgien

telefon: +45 86 27 77 99
E-mail: n.j.andreasen@mail.dk

Telefon: +45 86 27 77 99 | Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : mail@pegasus-finearts.dk