Lot Nr. 17286

Jacobsen, Ludvig (1890 - 1957) Danmark. En skov vej.

€ 275,00
Dkr. 2.000,00
£ 240.00

Jacobsen, Ludvig (1890 - 1957) Danmark. En skov vej. Signeret: Ludvig Jacobsen. Olie på lærred/træ. 45 x 31 cm.

Indrammet.

NB: Verso anført Skovvej på Møen 1924.

Jacobsen, Ludvig (1890 - 1957) Danmark

telefon: +45 86 27 77 99

Telefon: +45 86 27 77 99 | Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : mail@pegasus-finearts.dk