Lot Nr. 18051

Ubekendt kunstner (19. årh) En ophængt urfugl.

€ 685,00
Dkr. 5.000,00
£ 600.00

Ubekendt kunstner (19. årh) En ophængt urfugl. Signeret.: H. Schrodt. Olie på træ. 65 x 35 cm.

Indrammet.

Antagelig panel.

Ubekendt kunstner (19. årh.)

telefon: +45 86 27 77 99

Telefon: +45 86 27 77 99 | Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : mail@pegasus-finearts.dk