Lot Nr. 19403

Gammeltoft, L. (19/20. årh.) Danmark: En svømmende kvinde. Risskov, Aarhus

€ 200,00
Dkr. 1.500,00
£ 180.00

Gammeltoft, L. (19/20. årh.) Danmark: En svømmende kvinde. Risskov, Aarhus. Olie på pap. Signeret: L.G. 29 x 39 cm.

Uindrammet.

Gammeltoft, L. (19/20. årh.)

telefon: +45 86 27 77 99

Telefon: +45 86 27 77 99 | Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : mail@pegasus-finearts.dk