Lot Nr. 2240

Jespersen, Henrik (1853 - 1936) Danmark: Ved et skovbryn.

€ 475,00
Dkr. 3.500,00
£ 425.00

Jespersen, Henrik (1853 - 1936) Danmark: Ved et skovbryn - efterår. Olie på lærred. Sign.: Monogram. 40 x 59 cm.

Med nyere ramme.

Jespersen, Henrik (1853 - 1936)

telefon: +45 86 27 77 99

Telefon: +45 86 27 77 99 | Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : mail@pegasus-finearts.dk