Lot Nr. 22990

Bentzen, Edvard Harald (1833 - 1914) Danmark: Pigeportræt.

€ 200,00
Dkr. 1.500,00
£ 180.00

Bentzen, Edvard Harald (1833 - 1914) Danmark: Pigeportræt. Olie på lærred/opkløbet på masonit. Signeret. 26 x 19,5 cm.

Indrammet.

Bentzen, Edvard Harald (1833 - 1914) Danmark

Maler og billedhugger.

Weilbach 4 Udg.

telefon: +45 20 49 39 81

  • Videre informationer: www.1stantik.de www.antikvitet.net

Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : pegasus.finearts@gmail.com