Lot Nr. 23009

Sørensen, Jens (1887 - 1953) Danmark: Motiv fra Bakken.

€ 300,00
Dkr. 2.400,00
£ 280.00

Sørensen, Jens (1887 - 1953) Danmark: Motiv fra Bakken. Olie på masonit. Signeret. 30 x 42 cm.

Indrammet.

Tidligere solgt på Bruun Rasmussens Auktioner.

Sørensen, Jens (1887 - 1953) Danmark

telefon: +45 20 49 39 81

  • Videre informationer: www.1stantik.de www.antikvitet.net

Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : pegasus.finearts@gmail.com