Lot Nr. 26512
Tysk kunstner (20. årh.): Blomsteropstilling.
Forhandler detaljerTysk kunstner (20. årh.): Blomsteropstilling. Håndkoloreret træsnit. Signeret. 31 x 39 cm.
Indrammet: 38 x 46 cm.
Tysk kunstner (20. årh.)