Lot Nr. 28712
Miniaturemaleri, Portræt af kong Frederik August III af Polen og kurfyst af Saxen. 19. årh.
Miniaturemaleri, Portræt af kong Frederik August III af Polen og kurfyst af Saxen. 19. årh. Usigneret. 8 x 6 cm. Indrammet i en fransk lueforgyldt ramme.
Ubekendt kunstner (19. årh.)
- Mobilpay: 79 459
Dansk