Lot Nr. 28730

Holzer, Adi (1936 -) Østrig/Danmark: Der nachte hintern

€ 400,00
Dkr. 3.000,00
£ 380.00

Holzer, Adi (1936 -) Østrig/Danmark: Der nachte hintern. Farvelitografi. Signeret No. 16/30 1975. 45 x 51 cm.

Indrammet: 62 x 68 cm.

Trykt den 1.5.1975 i Alladins Hule.

Holzer, Adi (1936 -) Østrig/Danmark:

telefon: +45 20 49 39 81
  • Åbningstider: Onsdag-torsdag12.00-17.00. Fredag: 12.00- 16.00

  • Videre informationer: www.1stantik.de www.antikvitet.net

  • Mobilpay: 79 459

Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : pegasus.finearts@gmail.com