Lot Nr. 28877
David Reich (1726 - 1782) København, Danmark: Hjerteformet hovedandæg med krone.
David Reich (1726 - 1782) København, Danmark: Hjerteformet hovedandæg med krone. På standfod. Indvendig lueforgyldt. Stemplet indvendig i låget. Med udvendige graveringer. H.: 65, cm.
- Mobilpay: 79 459
Dansk