Lot Nr. 22031

Storkholm, Tommy (1925 - 2000) Danmark: Opstilling.

€ 400,00
Dkr. 3.000,00
£ 380.00

Storkholm, Tommy (1925 - 2000) Danmark: Opstilling. Olie/akvarel på pap. Signeret. 30 x 42 cm.

Indrammet.

Storkholm, Tommy (1925 - 2000) Danmark

Maler og grafiker.

telefon: +45 20 49 39 81

Mobil: +45 20 49 39 81
Mail : pegasus.finearts@gmail.com